Jdi na obsah Jdi na menu
 


Feny k adopci

1105-cikina.jpgČIKINA

E. číslo: 1105

Vrácená do útulku z adopce.

Stáří: cca 9/2014

Pohlaví: samice 

 

Kastrovaná fena střední velikosti. Je kontaktní, poslušná, s jinými psy ale moc nevychází. Je zvyklá být v bytě a je čistotná. Zájemce o adopci by neměl být začátečník, vhodná do bytu, případně k domu se zahradou by bylo ideální. Není vhodná k jiným psům a k dětem jí též nelze doporučit.

 

 

 

 

1044-bara.jpgBÁRA

E. číslo: 1044

Datum a místo nálezu:  5.7.2020 Ostrov, ul. Mořičovská

Stáří: cca 2014

Pohlaví: samice

 

Popis: kastrovaný kříženec střední velikosti, plachá a nedůvěřivá, nekontaktní, při pocitu ohrožení může kousat. Nutno aby si na sebe s novým majitelem postupně zvykali. Doporučujeme více procházek před adopcí. K dětem ani k začátečníkům nelze doporučit. Vhodná do bytu.


 

1-laura.jpgLaura/1 - narozená odhadem 2006

Laura je velká, dominantní kastrovaná fena, je ale i hodná, přátelská a kontaktní. Je vhodná na zahradu, může být i s jiným velkým psem, pokud je submisivní. 

 

 

 

 

 

 

49-megi.jpgMegí/49 - narozená odhadem 2010

Megí je kastrovaná fena střední velikosti.Je kontaktní, poslušná. Vhodná pouze ke zkušenému zájemci bez dětí.

 

 

 

 

 

 

wp_20170309_12_01_42_pro.jpgBonnie/139 - narozená odhadem 2010

Bonnie je kastrovaná fena střední velikosti. Je bázlivá, submisivní, není zvyklá na vodítko. Před cizími lidmi se schovává, není vhodná na hlídání. Potřebuje hodného zájemce se zahradou, který ji nechá volnost a čas na sblížení. Potom se od něho nehne na krok. Je nutné jí několikrát navštívit v útulku aby si alespoň trochu zvykla.

 

 

dsc00098.jpgZuzana/283 - narozená odhadem 2006

Zuzana je kastrovaná fena střední velikosti. Povaha:hodná, kontaktní, hravá, se psy se snáší, ale také už má ráda klid a ne otravování jiného psa, to se umí ohnat a sjednat si pořádek. Bohužel není vhodná do bytu, štěká, vše zničí a je nepořádná a nečistotná. Vhodná na zahradu ke staršímu zájemci.